۰ تومان

سوالات متداول

  1. کلیه سفارش بعداز پرداخت موفق همان روز پردازش و در صف آماده سازی و تحویل قرار می گیرند. اگر تحویل سفارش شما به تاخیر افتاده است ابتدا پرداخت خود را چک کنید که پرداخت تان با موفقیت انجام شده باشد سپس در همان تیکت موضوع تاخیر سفارش را مطرح کنید تا تاخیر سفارش شما پیگیری شود.
    نکته: در تقویم ایران تعطیلات رسمی وجود دارد که رایان طرح در روز های تعطیل نیز تعطیل است و این روزها جزو تاخیر کار نمی باشند و ملاک تحویل کار فقط روزهای کاری می باشد.

پاسخگویی به پیام ها در واتساپ در روز و ساعت های کاری انجام می پذیرید اگر پیام شما دلیور نشده (‌اصلاحا یک تیک خورد) تا پایان همان روز صبر کنید و چنانچه در دو روز کاری پیام شما رسیدگی نشد این موضوع را با ما در میان بگذارید.

  1. ثبت سفارش خدمات و سرویس ها بسیار آسان و لذت بخش است. برای ثبت سفارش می توانید  روی عبارت «ثبت سفارش» در بالای سایت کلیک کنید سپس خدمات مورد نظر را پیدا کرده و روی دکمه آن کلیک کنید و با دقت به سوالات پرسیده شده در فیلد ها پاسخ دهید و روی دکمه ثبت کردن کلیک کنید تا وارد مراحل پرداخت شوید و پرداخت را با یک کارت بانکی خود انجام بدهید.نکته : ارائه توضیحات لازم و کامل در فرم سفارش به ما کمک جهت تحویل سریع سرویس می کند.

اگر سفارش شما طبق شرایط  و قوانین سایت عودت وجه را شامل شود می توان یک تیکت جدید به واحد حسابداری باز کنید و شماره کارت + نام بانک+نام صاحب کارت را ارسال کنید. فرآیند عودت وجه بین ۳ تا ۴ روز کاری طول خواهد کشید و رسید آن در همان تیکت برای شما ارسال می شود.

اگر برای سفارش خود عجله و تمایل به دریافت سریع تر از زمان مشخص شده دارید ابتدا می بایست پرداخت سفارش خود را انجام بدهید سپس در تیکت با طراح اختصاصی خود صحبت کنید در صورت امکان سفارش شما در اولویت کاری قرار می گیرد. 

به ازای هر خرید از سایت 10 درصد از مبلغ همان خرید به کیف پول شما به طور خودکار عودت داده می شود که شما می توانید برای سفارشات بعدی خود از آن استفاده کنید.

با هر بار سر زدن به سایت و ورود به سایت مبلغ 1500 تومان به کیف پول شما اضافه می شود.

مبلغ اضافه شده به کیف پول شما؛ برای خرید های بعدی شما از سایت می باشد و فقط از همان میزان از سبد خرید تان کم می شود..

سوالی دارید؟

اگر سوالی دارید که به پاسخ آن را پیدا نکرده اید با ما در ارتباط باشید.